O nás

Na tomhle místě si můžete přečasto přečíst "Jsme firma s dlouholetou praxí, jsme profesionálové..." prostě zázraky na počkání a téměř za hubičku.

Dalibor Pyš

Věnuji se podnikání v oblasti audio, video již od roku 1992 což by mohlo být jakousi zárukou zdárné investice Vašich peněz, ale přesto základem marketingového úspěchu prezentace, videoclipu, reportáže nebo spotu jste stejně především VY klienti, kteří mají jasnou představu co za své peníze chtějí.

Jen Vy nejlépe znáte silné i slabé stránky svého produktu nebo poskytované služby. Jen Vy také rozhodujete o ceně. Není problém najmout špičkového kameramana, nasvítit Karlův most nebo nechat promluvit v komentáři VIP herce. Je otázkou zda to významně změní účinnost Vaší mediální reklamy. Vše je na Vás!

Vaše spolupráce na scénáři, textu komentáře a spolupráce na produkční přípravě natáčení napomůže k ještě lepšímu výsledku a sníží cenu. Neplatím tři sekretářky ani barokní palác v centru takže můžu slíbit poměr ceny a kvality na velmi slušné úrovni.

Když jsme u peněz tedy buďme "in" u budgetu, fee nebo rozpočtové strategie jistě Vás zajímá a to na prvním místě kolik takové video no řekněme pět minut dlouhé stojí? Rád.. .jak rád bych připojil přehlednou tabulku s několika parametry, která by Vám ihned ukázala výslednou cenu. Opravdu každá zakázka je ale jiná má jiné potřeby,jiný počet lidí.

Zde tedy alespoň několik rámcových čísel:

 • Natáčecí den

  dle nutnosti nasvícení lokace a tím i velikosti štábu
  cca 5-12 000,- Kč
 • Sestřih,ozvučení,titulky,přepis videoprezentace

  cca 7 000-20 000,- Kč
 • Komentář videoprezentace,překlad cizojazyčné verze,honorář speakera

  cca 5 000-8 000,- Kč
 • Animace

  dle délky a složitosti zadání cca 10 000 - 30 000,- Kč

Obvykle pracuji ve vstupním formátu HDV nebo PAL k sestřihu používám program AVID Composer a zvukový program PRO Tools. Výstupním formátem může být DVD, HD mpeg nebo stream formát dle požadavku klienta.


Dalibor Pyš-VOX

30. Dubna 2019/16
702 00 Moravská Ostrava

Dalibor Pyš tel: 776 747 060
e-mail: info@voxmultimedia.cz


Klim Therapy Klim Therapy
Little Gym Little Gym
Mondelez Mondelez
Lanex Bolatice Lanex Bolatice
Svatební den K a J Svatební den K a J
Primalex Primalex
Lékařská fakulta - Ostravská univerzita Lékařská fakulta - Ostravská univerzita
Galerie Šantovka Galerie Šantovka
Jan Zrzavý výstava Jan Zrzavý výstava
<>